Обзоры стран и отелей Латинской Америки

Го тур

Тулбар Fanat1k.ru На "Евро-Футбол.Ру" выходит специальная рубрика, оцифровывающая игровой день Премьер-лиги. Общие показатели Общее количество забитых голов: 122 (1 — грудью, 70 — правой ногой, 21 — головой, 30 — левой ногой). Количество забитых голов в туре: 24 (13 — правой ногой, 7 — головой, 4 — левой ногой). Общее количество результативных стандартных положений: 4 штрафных, 18 пенальти, 6 угловых ударов. Количество результативных стандартных положений в туре: 3 Забито хозяевами: 15 (всего с начала чемпионата – 67) Забито гостями: 9 (всего с начала чемпионата – 55) Победы: 16 (всего с начала чемпионата – 36) Ничьи: 11 (всего с начала чемпионата – 17) Предупреждения в чемпионате: 182 (78 – грубая игра, 63 – неспортивное поведение, 34 – срыв атаки, 5 — прочие) Предупреждения в туре: 35 (20 – грубая игра, 9 – неспортивное поведение, 6 – срыв атаки, 0 — прочие) Удаления в чемпионате: 11 Удаления в туре: 3 Самый результативный матч: "Кубань" – "Урал" (3:2), "Локомотив" – "Ростов" (5:0).

Самый посещаемый матч: "Анжи" – "Краснодар" (17 800 зрителей). Лучшие/худшие команды Наибольшее владение мячом в чемпионате: "Спартак" (матч 4-го тура с "Кубанью", 35 минут 22 секунды) Наибольшее владение мячом в туре: "Локомотив" (32 минуты, 23 секунды). Наименьшее владение мячом в чемпионате: "Крылья Советов" (матч 4-го тура с "Амкаром", 15 минут 20 секунд) Наименьшее владение мячом в туре: "Анжи" (16 минут 52 секунды) Самая бьющая команда: "Терек", "Кубань", "Амкар" (18 ударов) Самая небьющая команда: "Ростов" (2 удара) Наибольшее количество угловых ударов: "Амкар" (10 ударов) Наименьшее количество угловых ударов: "Спартак М" (0 ударов) Самая грубая команда: "Волга" (25 фолов) Офсайдная команда: "Краснодар" (5 положений вне игры) Наибольшее количество точных передач: "Рубин" (561) Герои тура Виталий Денисов ("Локомотив") стал первым защитником, отдавшим три голевые передачи в одном матче Премьер-лиги с 2008-го года.

Жоао Карлос ("Спартак" Москва) с начала сезона 2012/2013 сделал 99 перехватов в матчах Премьер-лиги, больше только у Сальваторе Боккетти, который до конца 2013-го года не появится на поле. Александр Кержаков ("Зенит") забил первый гол в Премьер-лиге в 2013-м году. Сергей Рыжиков ("Рубин") прекратил свою сухую серию на отметке в 579 минут. Это – личный рекорд в карьере казанского голкипера.

Дмитрий Торбинский ("Рубин") провёл 150 матчей в чемпионатах России (103 – за "Локомотив", 43 – за "Спартак", 4 – за "Рубин"). 5 случайных вставок Игроки "Амкара" в матче со "Спартаком" провели первые голы в сезоне с игры. До этого все 4 гола в воротах соперников "Амкара" оказывались после стандартных положений. Беспроигрышная серия "Рубина" во всех турнирах продолжается 12 встреч (7 побед, 5 ничьих, мячи: 16-6). ФК "Томь" проиграл 6-й матч подряд в чемпионате (мячи: 3-12).

ФК "Анжи" не знает побед на протяжении 7 матчей подряд. Ахмед Муса (цска) стал автором 450-го гола своей команды в гостевых матчах в рамках чемпионата России. Источник: fanat1k.ruДовідка про діяльність ГО «Товариство  учасників руху» Від початку створення (у 2007 році) ГО «Товариство учасників руху» постійно опікується проблемами захисту учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів, та підвищення їхньої культури поведінки на дорогах. У січні 2008 року було проведено «круглий стіл» на тему «Діти та їх безпека на дорогах».

Було виготовлено і розміщено на телебаченні відеоролик на тему безпеки пішоходів. Серед школярів Харківської області було безкоштовно розповсюджено близько 10 тисяч штук «флікерів». У 2008 році ГО ТУР взяла участь у розробці Програми підвищення безпеки дорожнього руху в Харківській області на період до 2012 року і внесла до неї  ряд важливих пропозицій щодо захисту пішоходів (зокрема, щодо виготовлення та  забезпечення усіх школярів Харківської області  т.зв. флікерами). У 2009 році започатковано довготривалий проект «Аудит безпеки дорожнього руху». У 2010 року ГО ТУР взяла участь у організації та проведені  міжнародної науково-практичної конференції «Транспортні системи мегаполісів і великих міст» (м.

Харків, 24-25 березня). У 2011 році ГО ТУР взяла участь у організації та проведені   міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення безпеки та комфорту дорожнього руху: проблеми та шляхи вирішення» (м. Харків, 17-18 травня). У 2011 році в рамках проведення Європейського Тижня Мобільності  ГО ТУР вперше ініціювала проведення в Харкові Дня без автомобіля. Ця ініціатива була частково підтримана міською та обласною владою.

У 2011 році ГО ТУР було підготовлено брошуру «Мистецтво бути пішоходом», в якій зроблено аналіз основних факторів та причин, що призводять до загибелі і травмування пішоходів а також проаналізовано європейську практику з цих питань. Брошура розміщена на Інтернет-сайті нашої організації а також на сайті ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху». 18.11.2011 року за ініціативою ГО ТУР у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся «круглий стіл», присвячений актуальним питанням організації та безпеки дорожнього руху. Серед іншого обговорювались і питання захисту пішоходів та впровадження стандартів ЄС. 29.11.2011 року представники ГО ТУР взяли участь у комітетських слуханнях Верховної Ради України на тему «Надання невідкладної допомоги при ДТП та «безпечна дорога», як елемент забезпечення безпеки дорожнього руху».

У 2012 році ГО ТУР на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було відкрито Школу аудиту дорожньої безпеки, та розроблено програму такої школи, в якій розглядаються і проблеми захисту пішоходів та впровадження у практику стандартів ЄС. У 2012 році ГО ТУР було розроблено проект Програми захисту пішоходів, який був надрукований в газеті «Дорожня карта» та розміщений на сайті організації, а також надісланий зацікавленим міністерствам і відомствам. 20.07.2012 року президент ГО ТУР О.М. Сітенко взяв участь  зустрічі з прем’єр-міністром М.Я.

Азаровим, що була присвячена проблемам безпеки дорожнього руху і особисто передав йому брошуру «Мистецтво бути пішоходом», проект Програми захисту пішоходів та інші напрацювання і пропозиції щодо покращення безпеки дорожнього руху. ГО ТУР брала  участь у обговоренні  проекту Концепції Державної цільової програм підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на 2012-2016 роки. У червні–липні 2012 ГО ТУР розроблено концепцію створення у центрі Харкова пішохідної зони «Старе місто».

Впродовж 2008-2012 років ГО ТУР випустило і поширило більше 100 номерів газети «Дорожня карта», на сторінках якої регулярно висвітлюються питання безпеки пішоходів  та інших уразливих категорій учасників дорожнього руху, популяризується  європейська практика щодо захисту пішоходів тощо. Источник: www.tur.org.ua

го тур дорожнього го тур дорожнього руху го тур безпеки дорожнього
го тур дорожнього го тур дорожнього руху го тур безпеки дорожнього
го тур дорожнього руху

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>